אודותינו

טטנקה טיולי ג'יפים ברמת הגולנן מורדותיו
חוויה של טבע, כיף, היסטוריה ומורשת קרב

טטנקה טיולי ג'יפים ממוקמת במושב שעל שבצפון רמת הגולן, הטיולים שלנו הם ברמת הגולן, מורדות הגולן ועמק החולה, במגוון מסלולים מרתקים המשלבים היסטוריה, מורשת קרב, חקלאות והמון טבע ונוף לכל מסלול אופי ייחודי משלו המשלב תוכן עשיר עם הנופים המרהיבים של רמת הגולן.
למגוון המסלולים לחץ כאן
אבל הג'יפ הוא רק האמצעי להרגיש את השטח מקרוב, לחוות את הטבע, להגיע למקומות שלא תוכלו להגיע אחרת... המטרה שלנו היא שתהנו מחוויה ייחודית, תתחברו לאווירה המיוחדת שיש רק כאן ,תשמעו את הסיפורים של המקום ותרגישו את הגולן. הטיולים על גבי ג'יפים מתוחזקים ובטיחותיים עם 7 או 8 מקומות ישיבה בכל ג'יפ נוהג מדריך מקצועי החי את השטח.

אז מי זה בעצם טטנקה (TATANKA)?
טטנקה זה מרקוס גלנטה, בעצם רק מרקוס, בחור שעלה ב-1995 ממקסיקו, התגייס לצבא ושירת בשריון, מרבית השירות הצבאי שלו היה בגולן ואז גילה את האהבה שלו לנופים של הגולן, לשטח הפתוח, לאוויר הצלול (בכל זאת הוא בא ממקסיקו סיטי) וגם פגש את החצי השני שלו- ילידת הגולן. מרקוס בחר להקים את ביתו בשעל ומאז הוא חי את השטח, מכיר כל שביל ודרך, כל בעל חיים שחי באיזור. בקי בהיסטוריה ואקטואליה ובמורשת של הגולן וישמח לקחת אתכם להרפתקה שאין כמוה בשטחי הגולן הפתוחים דרך אתרים מעניינים מתובלת בסיפורים וחוויות אישיות. נשמח שתצטרפו אלינו לחוויה.....